0533 433 39 44

Çeşme İnşaat Firmaları


İZMİR İNŞAAT FİRMALARI
 
      İzmir İnşaat Firmaları araması yapıyor iseniz doğru yerdesiniz demektir. Son dönemlerde İzmir’in gelişmesi ve yükselmesi ile birlikte inşaat sektörü ve inşaata olan talep de bir hayli artmış durumda. Gerek Kat Karşılığı İnşaat gerekse sıfırdan inşaat yaptırmak isteyen müşterilerimiz hizmet vermek için güzide şehrimiz İzmir’de İnşaat Sektöründe çalışan birçok firma ile karşılaşabilirsiniz. İzmir en büyük inşaat firmalarından biri olan Mirza Yapı İnşaat siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar.
      İzmir’de inşaat firmasına ihtiyacınız var ise alt bölümde yazmış olduğumuz ‘İnşaat Firmalarında Aranacak Önemli Özellikler’ metnimizi okumanızı tavsiye ederiz.



İZMİR ÇEŞME İNŞAAT FİRMALARI
 
      İzmir ÇEŞME İnşaat Firmalarında lider konumda olan Mirza Yapı İnşaat profesyonel projeleri ve profesyonel ekibi ile ÇEŞME de inşaat firması olarak en çok tercih edilen firma konumunda yer almaktadır. İzmir inşaat sektöründe Mirza Yapı İnşaat faaliyetlerinin projelendirme, tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütmektedir. Bu sayede Mirza Yapı inşaat proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine İzmir ÇEŞME da eksiksiz anahtar teslim mekanlar sunmaktadır.



 
İNŞAAT FİRMALARINDA ARANACAK ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
 
      İnşaat Sektöründe, inşaat Firmalarında aranacak önemli özelliklerin başında Kentsel dönüşüm ile binasını yeniletmek veya kat karşılığı arsasını müteahhitlere vermek isteyenlerin, yasal düzenlemelere uygun ve karlı bir sonuç elde edebilmesinde güvenilir firmalarla çalışmak büyük önem taşıyor. Güvenilir müteahhit bulmak istiyorum diyorsanız o zaman tecrübeli firmalarla çalışmak hem ilerleyen dönemlerde sorun yaşamamak hem de kazançlı bir yatırım elde etmek açısından önem taşıyor. İnşaat Firmalarının projenin ilerleyişi ve hedeflenen sonuç hakkında arsa sahibini bilgilendirmesi, hukuki kurallara dayalı sözleşme yapması  hem istenen sonuca ulaşmak hem de arsa sahiplerinin haklarının yasal teminat altına alınması açısından önem taşıyor. İzmir ÇEŞME da Profesyonel inşaat firmaları ile çalışmak, hak sahiplerinin mevcut daireleri karşılığında adil bir pay alabilmeleri, işlemlerin yasal açıdan uygun bir şekilde gerçekleşmesi açısından çok önemlidir. Bu yüzden güvenilir, tecrübeli firmalarla çalışmak; hukuki geçerliliği olan sözleşmelerle devir işlemini güvence altına almak gereklidir.



KAT KARŞILIĞI İNŞAAT YAPTIRMAK İSTİYORUM
 
      İzmir Kat Karşılığı İnşaat yapan firmalar Mirza Yapı olarak Kat Karşılığı işlerinizi güvenilir biçimde inşa etmekteyiz. Mirza Yapı Kat Karşılığı projelerinde 3D Çizim tekniği ile müşterilerinin memnuniyetini garanti etmektedir. Maddi gücü arsasında inşaat yapmaya yetmeyen ya da inşaat işleriyle kendisi ilgilenmek istemeyen mülk sahipleri, ÇEŞME deki arsalarını kat karşılığı inşaat firmalarına ve müteahhitlere vermeyi tercih ediyor. Arsa sahibinin masraf yapmadan daire veya iş yeri sahibi olmasını sağlayan bu uygulama özellikle hızlı kentleşmenin gerçekleştiği, merkezi noktalara yakın, gelişmeye müsait yerlerde sıkça görülüyor. İzmir ÇEŞME da Kat Karşılığı İnşaat yaptırmak istiyorum diyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli husus müteahhit firmanın daireleri teslim etme süresidir. Bu süre eğer sözleşmede değerlendirilmez ise, hesaplanan süreden seneler sonra daire sahibi olabilirsiniz. Mirza Yapı inşaat olarak bu zamana kadar yaptığımız tüm projeler sözleşmeli ve onaylıdır.



NEDEN MİRZA İNŞAATI TERCİH ETMELİYİZ?

    İzmir ’de ÇEŞME da tüm ilçelerinde komple tadilat ve inşaat işleri yapan firmalar arasında lider durumda olan İZMİR MİRZA YAPI İNŞAAT olarak sizler için profesyonel ekip, profesyonel ekipmanlar ile hizmet sunmaktadır.
   İzmir Mirza Yapı İnşaat olarak önceliğimiz müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda,uluslararası standartlarca belirlenmiş koşullar çerçevesinde, insan ve çevre emniyetini gözeterek inşaat projelerini gerçekleştirmektir.
   Mirza Yapı İnşaat olarak en çok değer verdiğimiz durum ise insana ve insan sağlığına hizmetlerde bulunmayı ilke ve sosyal bir sorumluluk olarak ilk sırada bulundurmaktır.
      İzmir ÇEŞME için konforlu ve güvenli yaşam alanları oluştururken; çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde gelişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemeyi esas almaktadır. Temelde başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğinin bilinciyle hizmetlerini sürdürmektedir. İnsanların konut refahını arttırmak ve işyerlerinin başarılı olmasına yardımcı olmak için yenilikçi tasarım çözümleri uyguluyoruz...



KAT KARŞILIĞI İNŞAAT İÇİN TIKLAYINIZ >>

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ >>

PROJE TASARIM VE UYGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ >>