0533 433 39 44

NEDEN MİRZA İNŞAAT?

İZMİR İNŞAAT FİRMALARI

 

      İzmir İnşaat Firmaları araması yapıyor iseniz doğru yerdesiniz demektir. Son dönemlerde İzmir’in gelişmesi ve yükselmesi ile birlikte inşaat sektörü ve inşaata olan talep de bir hayli artmış durumda. Gerek Kat Karşılığı İnşaat gerekse sıfırdan inşaat yaptırmak isteyen müşterilerimiz hizmet vermek için güzide şehrimiz İzmir’de İnşaat Sektöründe çalışan birçok firma ile karşılaşabilirsiniz. İzmir en büyük inşaat firmalarından biri olan Mirza Yapı İnşaat siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar.

      İzmir’de inşaat firmasına ihtiyacınız var ise alt bölümde yazmış olduğumuz ‘İnşaat Firmalarında Aranacak Önemli Özellikler’ metnimizi okumanızı tavsiye ederiz.NEDEN MİRZA İNŞAATI TERCİH ETMELİYİZ?

    İzmir ’de İZMİR da tüm ilçelerinde komple tadilat ve inşaat işleri yapan firmalar arasında lider durumda olan İZMİR MİRZA YAPI İNŞAAT olarak sizler için profesyonel ekip, profesyonel ekipmanlar ile hizmet sunmaktadır.

   İzmir Mirza Yapı İnşaat olarak önceliğimiz müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda,uluslararası standartlarca belirlenmiş koşullar çerçevesinde, insan ve çevre emniyetini gözeterek inşaat projelerini gerçekleştirmektir.
   Mirza Yapı İnşaat olarak en çok değer verdiğimiz durum ise insana ve insan sağlığına hizmetlerde bulunmayı ilke ve sosyal bir sorumluluk olarak ilk sırada bulundurmaktır.

      İzmir İZMİR için konforlu ve güvenli yaşam alanları oluştururken; çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde gelişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemeyi esas almaktadır. Temelde başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğinin bilinciyle hizmetlerini sürdürmektedir. İnsanların konut refahını arttırmak ve işyerlerinin başarılı olmasına yardımcı olmak için yenilikçi tasarım çözümleri uyguluyoruz...
KAT KARŞILIĞI İNŞAAT İÇİN TIKLAYINIZ >>

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ >>

PROJE TASARIM VE UYGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ >>