0533 433 39 44

İNŞAAT FİRMALARINDA ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

 
İNŞAAT FİRMALARINDA ARANACAK ÖNEMLİ ÖZELLİKLER
 
      İnşaat Sektöründe, inşaat Firmalarında aranacak önemli özelliklerin başında Kentsel dönüşüm ile binasını yeniletmek veya kat karşılığı arsasını müteahhitlere vermek isteyenlerin, yasal düzenlemelere uygun ve karlı bir sonuç elde edebilmesinde güvenilir firmalarla çalışmak büyük önem taşıyor. Güvenilir müteahhit bulmak istiyorum diyorsanız o zaman tecrübeli firmalarla çalışmak hem ilerleyen dönemlerde sorun yaşamamak hem de kazançlı bir yatırım elde etmek açısından önem taşıyor. İnşaat Firmalarının projenin ilerleyişi ve hedeflenen sonuç hakkında arsa sahibini bilgilendirmesi, hukuki kurallara dayalı sözleşme yapması  hem istenen sonuca ulaşmak hem de arsa sahiplerinin haklarının yasal teminat altına alınması açısından önem taşıyor. İzmir İZMİR da Profesyonel inşaat firmaları ile çalışmak, hak sahiplerinin mevcut daireleri karşılığında adil bir pay alabilmeleri, işlemlerin yasal açıdan uygun bir şekilde gerçekleşmesi açısından çok önemlidir. Bu yüzden güvenilir, tecrübeli firmalarla çalışmak; hukuki geçerliliği olan sözleşmelerle devir işlemini güvence altına almak gereklidir.
NEDEN MİRZA İNŞAATI TERCİH ETMELİYİZ?

    İzmir ’de İZMİR da tüm ilçelerinde komple tadilat ve inşaat işleri yapan firmalar arasında lider durumda olan İZMİR MİRZA YAPI İNŞAAT olarak sizler için profesyonel ekip, profesyonel ekipmanlar ile hizmet sunmaktadır.
   İzmir Mirza Yapı İnşaat olarak önceliğimiz müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda,uluslararası standartlarca belirlenmiş koşullar çerçevesinde, insan ve çevre emniyetini gözeterek inşaat projelerini gerçekleştirmektir.
   Mirza Yapı İnşaat olarak en çok değer verdiğimiz durum ise insana ve insan sağlığına hizmetlerde bulunmayı ilke ve sosyal bir sorumluluk olarak ilk sırada bulundurmaktır.
      İzmir İZMİR için konforlu ve güvenli yaşam alanları oluştururken; çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde gelişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemeyi esas almaktadır. Temelde başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğinin bilinciyle hizmetlerini sürdürmektedir. İnsanların konut refahını arttırmak ve işyerlerinin başarılı olmasına yardımcı olmak için yenilikçi tasarım çözümleri uyguluyoruz...KAT KARŞILIĞI İNŞAAT İÇİN TIKLAYINIZ >>

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ >>

PROJE TASARIM VE UYGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ >>