0533 433 39 44

BANYO DEKORASYONU

BANYO YENİLEME

 
 
 
 
 
 
 
 
 
      İzmir de banyo dekorasyonu yapan firmalar ve uygulama esnasında yapacağınız işlemlere dikkat etmeniz gerekmektedir. İzmir de banyo dekorasyonu yapan firmalar genellikle müşterilerle ilk iletişim esnasında yaptığı hatalardan bir tanesi yapılacak banyo dekorasyonunu detaylı ölçümleme ve fiyat listesi çıkarmadan sözlü diyalog kurmalarıdır. Böyle durumlarda müsteriye hesapli görünen banyo dekorasyonu daha sonraki süreçte ek masraflarla ekstra giderler olarak karsisina çikmaktadir. Böyle durumlarda firmalarla müşteriler arasında sorular çıkmış olacaktır.
       İzmir de banyo dekorasyonu yapan firmaların yapılacak islerle ilgili detayları yazılı bir şekilde sözleşme metnini eklemeleri gerekmektedir. Bu şekilde ileride yaşanılacak sorunları ortadan kaldırmada etkili olacaktır.
          Banyo dekorasyonu için yapılan sözleşme metninin içeriğinde olması gerekenleri söyle sıralayabiliriz;

        1- Banyo dekorasyonunda kullanılacak malzemelerin kim tarafından temin edileceği,
        2- İşin başlangıç ve bitiş süreleri,
        3- Firmanın üstleneceği işin teknik detayları,
        4- Eğer iş malzeme dahil firmaya aitse hangi malzemelerin kullanılacağı, modelleri,
        5- Ödeme planı ne şekilde olacağı,

   Bu şekilde bazı sorunları ortadan kaldırarak iki tarafı da korumuş olacak ve işin daha sağlıklı yürütülmesi sağlanmış olacaktır.

       Yukarıdaki Formu Doldurarak Mirza Yapı Dekorasyon Firmasından Ücretsiz Keşif ve Projelendirme Hizmeti Alabilir; 

Firmanın fiyat teklifini değerlendirebilirsiniz. Veya;
İletişim Bölümünden Hemen Firmayla İrtibata Geçebilirsiniz >>>Mirza Yapı Dekorasyon Hizmet Bölgeleri:
       İzmirde, Aliağada, Balçovada, Bayındırda, Bayraklıda, Bergamada, Beydağda, Bornovada, Bucada, Çeşmede, Çiğlide, Dikilide, Foçada, Gaziemirde, Güzelbahçede, Karabağlarda, Karaburunda, Kemalpaşada, Karşıyakada, Kınıkta, Konakta, Kirazda, Mendereste, Menemende, Narlıderede, Ödemişte, Seferihisarda, Selçukta, Tirede, Torbalıda, Urlada,

       Manisada, Ahmetlide, Akhisarda, Alaşehirde, Demircide, Gölmarmarada, Gördesde, Kırkağaçta, Kulada, Köprübaşında, Salihlide, Sarıgölde, Saruhanlıda, Selendide, Somada, Turgutluda, hizmetlerini sürdürmektedir. Yorumlar - Yorum Yaz