info@mirzayapi.com     Ara: (232)339 44 59     KAMELYA>>    MUTFAK>>     KKKKAKF   
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/M%C4%B0RZA-YAPI/545849438796594

GENÇ ODASI
Gençler kendi odalarını kendi tarzına göre yerleştirmeyi çok seviyorlar. Çünkü kendilerine ait olan odanın kendi stillerini yansıtması onları mutlu ediyor. Belli bir yaşa geldikten sonra bebek odası dekorasyonundan çıkıp genç odası dekorasyonuna geçme fikri onlara heyecan veriyor. Peki genç odası dekorasyonunu nasıl yapabiliriz bunu ele alalım.

Öncellikle genç odası takımı alırken elbette birçok mobilya mağazasını gezip modellerine bakmak isteyeceksiniz. Bu anlamda oldukça çok genç odası takımı göreceksiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta bütçenize uygunluğu ve kalitesidir. Eğer aynı ürün ve aynı kalitede olan genç odası takımlarının fiyatları farklı olabilir. Bu yüzden imkanınız varsa oldukça çok araştırma yaparak bütçenize uygun olanını almanız en mantılısıdır.

Genç odası mobilya alırken mutlaka çocuğunuz fikrini alın ve fazla müdahale etmeyin. Çünkü bu oda ona ait olacağından kendini rahat ve huzurlu hissedeceği genç odası takımı almasında fayda vardır. Böylece istediğim modeli almadınız derdinden kurtulmuş olursunuz.

Genç odası mobilya alırken güvenlikli(özellikle ranza tercih edilirse), kaliteli, sağlıklı ve göz yormayacak renklerden genç odası takımı seçilmelidir.